SJC-wapenfeit

IMG-20150328-WA0008

Van links naar rechts de Urtrackjeugd in actie: René, Cedric en Luuk.

Het SJC-kampioenschap is ten einde. Luuk, Cedric en René namen hieraan deel en niet onverdienstelijk. Cedric eindige na een strijd die op het scherpst van snede werd gevoerd op een mooie tweede plek. Hij maakte het de huidige kampioen Robin lange tijd moeilijk. Het slottalent van René en de door Frans gepareerde rode Viper waren goed voor een derde plaats op het ereschavot. Luuk eindige in zijn debuutjaar in het algemeen klassement op een zevende plek en heeft duidelijk zijn snelheid gevonden. Stijnen junior reed overigens in het DSC-kampioenschap in Swisttal al de sterren van de hemel.

Jongens, mooi gedaan. Niet alleen het resultaat is mooi, ook het enthousiasme dat jullie en niet te vergeten jullie vaders ten toon spreiden is aanstekelijk. Ook slotaceveteraan Bert was diverse malen betrokken om de mannen te ondersteunen.  Dit alles is goed voor ons clubje en goed voor het slotracen. Keep up the good spirit en op naar het volgende seizoen.

De einduitslag

uitslag + 10
PlpilootracesUrtrackZwanenbZwisttalDiepenbTotaal
1Robin379837280242
2Cedric383698271236
3Rene378778172236
4Jeroen374767682234
5Kobe367737272217
6Luuk20727171214
7Eline370737070213
8Jonas367676472206
9Dave17100071
10Angelique16500065

IMG-20150328-WA0007

IMG-20150328-WA0009 (1)

IMG-20150328-WA0010

Dit bericht is geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.