Scaleautokampioenschap ontaard in spannende strijd

De tussenstand van het clubkampioenschap voor scaleauto´s is bijgewerkt. We zien een nieuwe leider in het kampioenschap. Daarachter een zeer spannende subtop. Het verschil tussen plaats 2 en 5 is slechts 4 punten. Ook onder de subtop zijn de verschillen erg klein. Kortom, er kan nog veel gebeuren. De tijd zal het leren.

PlaatsRijderRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Totaal
1Rudi2015820181820119
2Harry161420202020110
3Cedric18161616131415108
4Rob1320189161516107
5Twan18151414161218107
6Roger10141515182014106
7Frans119710101313131197
8Michael13111816151891
9Bert1212131114161391
10Rene14101214151277
11Luuk151113121263
12Marco12109111153
Dit bericht is geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.